Burcu Çetinkaya alevler arasında kaldı

Balkan Ralli Kupası'nın 4. yarış Rally Troia'nın bugün gerçekleşen yarışta ünlü pilot Burcu Çetinkaya Bucak'ın aracı yandı.

01 Temmuz 2017 Cumartesi - 19:10

Balkan Ralli Kupası'nın 4. yarış Rally Troia'nın bugün gerçekleşen yarışta ünlü pilot Burcu Çetinkaya Bucak'ın aracı yandı.
 
Çanakkale'de dün 30 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Ralli Kupası kapsamında Balkan Ralli Kupası'nın 4. yarışı Rally Troia, Truva heykeli önünde seremonik start ile başladı. Bugün gerçekleşen yarışta Bayramiç ilçesine bağlı Söğütgediği köyü yakınlarında ünlü pilot Burcu Çetinkaya Bucak'ın ve ikinci pilot Emire Cantürk Eren'in aracı alev aldı. Çan Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri yangına müdahale ederek aracı söndürdü.
 
Aracının alev almasından sonra yaşananları sosyal medya hesabından aktaran Çetinkaya;
 
 
"Bugün arabadan indiğimiz andaki fotoğraf. / Aracımız bilinmeyen bir sebepten yandı.Ormana&insanlara risk oluşturmayacak bir yerde durabilmeyi, son anda kimsenin canına zarar gelmeden inebilmeyi Rabb'im nasip etti ?? Hem şükrediyorum ve biliyorum ki her şerde bir hayır vardır. Hem de çok ama çok üzgünüm. Maddi ve manevi yarışabilmek için verdiğim mücadelede iki yarış üst üste ve bu kez böyle tatsız bir şekilde yarışdışı kalmış olduk. Elimde değil çok üzgünüm. @emirecanturk Bizi yarıştırmak için emeği geçen herkese başta takımımız @bcvisionmotorsport olmak üzere tekrar çok teşekkür ediyorum." dedi.

Tüm Fikstür