Bursaspor'a 20 bin kombine bilet desteği

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde bir araya gelen iş dünyası temsilcilerinin, Bursaspor'a 20 bin kombine bilet desteği sağlayacağı bildirildi.

14 Temmuz 2017 Cuma - 19:40 | Son Güncelleme : 14 07 2017 - 19:43

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Bursa Ticaret Borsası  Başkanı Özer Matlı ve kentteki iş dünyasının bazı temsilcileri, Bursaspor Kulübü  Başkanı Ali Ay'ı Özlüce Tesisleri'nde ziyaret etti.
 
Ay, burada yaptığı konuşmada, BTSO'nun verdiği desteklerle  Bursaspor'un her zaman yanında olduğunu söyledi.
 
Bursa iş dünyasına kombine bilet konusunda destekleri için teşekkür  eden Ay, "Stadımızda maçlarımızı ortalama 15-16 bin kişiye oynuyoruz. Önemli olan  stadı doldurabilmek. BTSO Başkanımız İbrahim Burkay, bizlere her zaman destek  verdi. Şimdi de Sayın Başkanın önderliğinde Bursa iş dünyasından 20 bin kombine  sözü aldık. Bu kombinelerin satışında bizi koordine edecekler." diye konuştu.
 
İbrahim Burkay da Türk futbol tarihinde önemli başarılara imza atan  Bursaspor'un kentin dünyaya tanıtılmasında büyük katkı sağladığını ifade ederek,  şunları kaydetti:
 
"Takımımız kazandığında çalışanlarımızın morali yükseliyor. Üretimde  performansımız artıyor, kentteki ticaret canlanıyor. Gerek şehir dışı gerekse de  yurt dışı programlarımızda Bursaspor'un o haftaki performansı gündemimizi  belirliyor. Bu takımın en büyük gücü taraftarıdır. Büyük hedefleri olan bir  takımın tribünleri de tıklım tıklım dolmalı.  Gücümüzle potansiyelimizle çok  büyük başarılara ulaşabiliriz. Bursa iş dünyası kuruluşları olarak yeni sezonda  20 bin kombine alma taahhüdü veriyoruz. Odamız önderliğinde kentimizdeki OSB  yönetimleri bu seferberliğe destek sağlama sözünü verdi. İnşallah bu hedefi  yakalayarak, yeşil- beyazlı takımın tüm maçlarını yeni stadında 44 bin kişiyle  oynamasını istiyoruz."
 
Kulüp Başkanı Ay, konuşmaların ardından Burkay ve Matlı'ya isimlerinin  yazılı olduğu forma hediye etti.
 
  
 

Tüm Fikstür