Bursaspor'da Olcay Şahan sesleri

Bursaspor'un transfer gündeminde olumlu gelişmeler yaşanırken, Olcay Şahan'ın kadroya katılması planlanıyor.

DHA 10 Ağustos 2019 Cumartesi - 17:10

Mali kriz ile boğuşan Bursaspor Kulübünde ana gündemi oluşturan transfer tahtasının açılmasına yönelik çalışmalar sonuç veriyor. Yeşil beyazlı yönetim, bu noktada büyük aşama kaydederken, Kurban Bayramının ardından transfer tahtasının resmen açılacağı gelen bilgiler arasında. Bunun etrafında birçok oyuncu ile görüşmelerini sürdüren Bursaspor yönetiminin, tahtanın resmi olarak açılmasının ardından transferleri de birer birer açıklaması bekleniyor.
 
Bursaspor Kulübünün yeni sezon için ilk olarak düşündüğü isimlerden biri de Olcay Şahan oldu. Bursaspor Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan, daha önce de birçok kez yeşil beyazlı ekibin gündeminde bulunan Olcay Şahan ile görüşme gerçekleştirirken; 32 yaşındaki oyuncunun ekonomik şartlar nedeniyle düşünmek için süre istediği öğrenildi. Trabzonspor ile yollarını ayırmasının ardından boşa çıkan ve Bursasporun teklifine sıcak bakan Olcayın, transfer tahtasının açılması sonrası imza atacağı ön görülüyor.
 
Olcay Şahan dışında birçok isimle de görüşen Bursaspor yönetimi, transferleri ise lig başlangıcına yetiştirmek için çaba harcıyor.
 

Etiketler:
Tüm Fikstür