Çakır'ın maçında dostluk kazandı

Sertrans Logistics, hizmet verdiği Türkiye'nin önemli şirketleriyle bir araya gelerek "Dostluk Kazansın" adlı bir futbol etkinliği düzenledi.

15 Ekim 2014 Çarşamba - 11:14

Sertrans çalışanları ve müşterilerinden oluşan takımların karşı karşıya geldiği futbol maçının hakemliğini ise Cüneyt Çakır yaptı.
 
FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır'ın düdük çaldığı halı saha futbol karşılaşmasında bir araya gelen Sertrans Logistics çalışanları ve Türkiye'nin önemli şirketlerinden oluşan iki takım kıyasıya mücadele etti. Fair play ruhu ve dostluğun kazandığı maçta ter döken her iki takım da kupasını Sertrans Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Keleş'in elinden aldı. "Sertrans- Dostluk Kazansın" futbol maçı, Sertrans Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Keleş, Sertrans Logitics CEO'su Nilgün Keleş, şirket yöneticileri ve çalışanlar tarafından ilgiyle izlendi.
 
Cüneyt Çakır'ın yönetiminde oynadıkları maç sonrası hatıra fotoğrafı çektiren yöneticiler ve Sertrans çalışanları, dakikalar sonra başlayan Türkiye-Çek Cumhuriyeti milli maçını da birlikte izlediler.

Tüm Fikstür