Çalhanoğlu sabırsızlıkla bekliyor

Milan'a transfer olan milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu: "Futboldan men cezamın bitmesini ve sahalara çıkabilmeyi sabırsızlıkla bekliyorum"

03 Temmuz 2017 Pazartesi - 23:44

İtalya ekibi Milan'a transfer olan milli futbolcu  Hakan Çalhanoğlu, yeni takımında forma giymek için sabırsızlandığını belirtti.
 
    Hakan Çalhanoğlu, sosyal medyadaki Twitter hesabından paylaştığı  mesajda, "Bayer Leverkusen'de geçirdiğim 3 yıl için teşekkürler. Beni o dönemimde  destekleyen ve gelecek adımımı atmama imkan tanıyan herkese teşekkür ederim.  Şimdi Milan'da, o büyük futboluyla tanınan takımda yeni görevimi yerine  getirmenin sevincindeyim. Futboldan men cezamın bitmesini ve sahalara çıkabilmeyi  sabırsızlıkla bekliyorum." ifadelerini kullandı.
 
    Türkiye Milli Takımı formasını 26 kez giyen Hakan, 2014'ten bu yana  görev yaptığı Bayer Leverkusen ile çıktığı 115 maçta 28 gol ve 29 asist üretti.
 
    FIFA'nın, Trabzonspor'a karşı 2011'de sözleşme maddelerini yerine  getirmediği gerekçesiyle hatalı bulduğu Hakan, cezası gereği şubat ayından  itibaren 4 ay futbol oynayamadı.
 

Tüm Fikstür