Çaykur Rizespor, sıkıntılardan kurtulmak istiyor

Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu Bursaspor'u ağırlayacak Çaykur Rizespor'da defans oyuncusu Marwane Saadane, bu maçla başlayarak sıkıntıları giderip hedeflerine ulaşmak istediklerini söyledi.

AA 12 Eylül 2018 Çarşamba - 12:56

Saadane, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde idman öncesi gazetecilere yaptığı  açıklamada, ligin ilk dört haftasında iyi futbol oynadıklarını ancak bunu sonuca  yansıtamadıklarını belirtti.
 
Teknik direktör İbrahim Üzülmez'in takımdan ayrılmasına üzüldüklerini  ifade eden Saadane, "Oyuncular olarak onunla devam etmeyi çok isterdik ama  futbolun içinde bunlar var. Hocamız da biz de gidebiliriz. Herkes gider, Rizespor  kalır." dedi.
 
Saadane, Çaykur Rizespor'un oyunundan çoğunluğun memnun olduğunu  kaydederek, "Daha çok çalışarak şanssızlığımızı kırmak istiyoruz. Çok fazla  pozisyon üretiyoruz ama bunları sonuçlandırmada sıkıntı yaşıyoruz. Bursaspor maçı  ile başlayarak sıkıntıları giderip hedeflerimize ulaşmak istiyoruz." diye  konuştu.
 
Orta saha oyuncusu olmasına rağmen son yıllarda Çaykur Rizespor'da  defansta görev yaptığına işaret eden Saadane, "Orta saha oyuncusu olduğumu herkes  biliyor ama eski hocalarım defansta beni denemişlerdi. Amacım sadece takıma  yardımcı olmak. Nerede oynadığımın çok önemi yok." ifadelerini kullandı.
 
  
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür