David Pavelka: "Trezeguet teklif bekledi"

Kasımpaşa'nın Çek futbolcusu David Pavelka, transfer döneminin gözde ismi Trezeguet hakkında itiraflarda bulundu.

11 Eylül 2018 Salı - 16:43

Süper Lig'e 4'te 4 ile başlayıp liderlik koltuğuna oturan Kasımpaşa'nın Çek futbolcusu David Pavelka, takımın başarısı ve Trezeguet hakkında açıklamalarda bulundu.
 
''ŞİMDİ SIRADA GALATASARAY VAR...''
 
Çek basınına röportaj veren Pavelka, ''Harika bir başlangıç yaptık. Yeni gelenlerle birlikte çok iyi bir uyum yakaladık. Favorilerden Başakşehir'i yendik. Şimdi sırada Galatasaray var. Galatasaray maçı, gerçek gücümüzü gösterecek. Türkiye'de büyük kulüpler yavaş yavaş tempo yakalar. Ayrıca bu yaz Dünya Kupası vardı. Hazırlanmaları daha uzun sürdü.'' dedi.
 
''TREZEGUET TEKLİF BEKLEDİ''
 
Yaz transfer döneminin popüler ismi Trezeguet hakkında da konuşan Çek futbolcu, ''Slavia Prag, transfer döneminde Trezeguet ile çok ilgilendi. Birçok takımın ilgisi vardı. Trezeguet, yazın en iyi teklifi bekledi. Beklediği teklifler gelmeyince de takımda kalmaya karar verdi. Tabii bizim için daha iyi oldu. Antrenmanlarda sürekli telefon görüşmesi halindeydi. İnternette sürekli haberleri çıkıyordu. Slavia'nın ilgisi vardı evet ama Slavia, onun için yeteri kadar iyi bir takım değildi.'' diye konuştu.
 
Mısırlı futbolcu Trezeguet ile Galatasaray, uzun süre ilgilenmiş ancak transfer gerçekleşmemişti.(Sporx)
 

Etiketler:
Tüm Fikstür