Denizlispor'a 20 yaşında yönetici oldu

Denizlispor Kulübünün olağanüstü genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Üstek'in 20 yaşındaki oğlu Muhammed Üstek, yeşil-siyahlıların en genç yöneticisi unvanına sahip oldu.

01 Ekim 2018 Pazartesi - 18:49 | Son Güncelleme : 01 10 2018 - 18:52

Genç yönetici Muhammed Üstek, İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk  Fakültesi 2. sınıf öğrencisi. Küçük yaşlardan bu yana sporun içinde olan genç  yönetici, hedefinin "spor hukuku" alanında kendisini geliştirmek olduğunu  söyledi.
 
Bu görevi kendisine layık gören kulüp başkanı babası Mustafa Üstek'e  teşekkür eden oğul Üstek, şunları söyledi:
 
"Çocukluğumdan bu yana hayalimin ilk basamağına ulaştım. Genç olmama  rağmen yönetimde aktif olacağıma inanıyorum. Takımımızın en iyi yerlere gelmesi  için maddi ve manevi olarak elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Sporu ve  futbolu çok seviyorum. Spor alanında ciddi bağlantılarım var. Hukuk fakültesinden  mezun olduktan sonra yurt dışı bağlantılarımı da kullanıp kendimi tam olarak  geliştireceğim. Tam donanımlı bir spor hukukçusu ve aynı zamanda adından söz  ettirecek, genç, modern, futbolu seven ve yürüten bir başkan olmak istiyorum."
 
 Yeşil-siyahlı kulübün başkanı Mustafa Üstek de oğlunun spor  yöneticiliğine çok hevesli ve çok istekli olduğunu belirterek, "Kendisinden verim  alacağımızı düşünüyorum. Ona güveniyorum. İleride belki de başkan bile olabilir,  neden olmasın." diye konuştu.
 

Etiketler: Muhammed Üstek
Tüm Fikstür