Dev kulüp Ozan Kabak'ın antrenmanlarını bile izliyor!

Galatasaray'da; Lokomotiv Moskova karşısında dökülen takımın ayakta kalan tek ismi olan 18 yaşındaki Ozan Kabak’ın Inter’e önerildiği, Atletico Madrid’in de yakın takipte olduğu öğrenildi.

29 November 2018 Thursday - 8:42

Fatih Terim'in sezon başından beri ilk 11'de yer verdiği Ozan Kabak, Avrupa'nın birçok kulübünün scoutları tarafından yakın takibe alınmış durumda. Şu ana kadar sarı-kırmızılı kulübe gelen bir teklif olmasa da genç futbolcunun özellikle scout ekiplerinin liste başı isimlerinden biri olduğu belirtildi. 
 
Manchester City başta olmak üzere birçok kulübün futbolcu izleme görevlileri Ozan'ın performansını takip ederken, Inter'in de genç futbolcunun adını not ettiği vurgulandı. Inter'in yanı sıra Atletico Madrid de Ozan'ın gelişimini yakından izliyor. İspanyol scoutların U17 Avrupa Şampiyonası'ndan beri Ozan'ın peşinde olduğu ortaya çıktı. 
 
Madrid ekibinin genç futbolcunun tüm idman ve maç performanslarını yakından takip ettiği ve şu ana kadar elde ettiği verilerden etkilendiği belirtildi. Bu arada Ozan maç sonrası, "Umarım Avrupa Ligine devam ederiz. Çok üzgünüm" diye konuştu.
 
(Sabah)

Etiketler:
Tüm Fikstür