Eljif Elmas için çılgın teklif! 23 milyon euro...

Birçok kulübün peşinde olduğu Eljif Elmas için en ciddi teklif Sevilla’dan geldi. İspanyol basını, Sevilla’nın 15 milyon euro ile birlikte Kjaer’i teklif ettiğini yazdı.

15 Haziran 2019 Cumartesi - 10:10

Fenerbahçe'de gelecek sezonun transfer çalışmaları devam ederken sarı-lacivertli kulübe çılgın bir teklifin geldiği bildirildi. Sevilla, Eljif Elmas transferinde gözünü kararttı.
 
DEVLER PEŞİNİ BIRAKMIYOR 
 
İtalyan, İngiliz ve İspanyol takımlarının markajında olan Eljif için devreye giren son takım Sevilla oldu. Sevilla'nın Eljif için 15 milyon euro ile birlikte Kjaer'i teklif ettiği öne sürüldü.
 
TOPLAM TEKLİF 23 MİLYON EURO 
 
Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Kjaer'in piyasa değerinin 8 milyon euro civarında olduğu hesap edilirse Sevilla'nın Eljif için yaptığı teklif 23 milyon euroyu bulduğu görülüyor.
 
SEVİLLA AÇIK ARA ÖNDE... 
 
Eljif için İtalya'dan Inter, Napoli ve Lazio'nun İspanya'dan A.Madrid'in ve İngiltere'den de Tottenham'ın devrede olduğu, en yüksek miktara Sevilla'nın çıktığı ifade edildi.
 
MENAJERİ DE SİNYALİ VERDİ 
 
Bu arada Eljif Elmas'ın İtalya'daki temsilcisi George Gardi de bir açıklama yaptı. Gardi, "Karşılıklı anlaşmaların ardından Eljif Elmas'ın transferi kısa süre içinde açıklanacaktır"
 
(Takvim)

Etiketler:
Tüm Fikstür