Elmander için çılgın fiyat!

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Elmander'e sürpriz bir kulüp talip oldu

10 Şubat 2012 Cuma - 15:50

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Zenit'in talip olduğu İsveçli futbolcunun menajeriyle yaptığı görüşmede bonservis bedelini açıkladı. Bu rakamı fazla bulan Rus yöneticiler geri adım attı.

Star gazetesinde yer alan habere göre; Cim-Bom, sezon başında bedelsiz olarak transfer ettiği Johan Elmander'in fiyatını 15 milyon euro olarak belirledi. İsveçli golcü için son günlerde hareketli saatlerin yaşandığı ortaya çıktı. Sarı kırmızılı kulübün kapalı kapılarının ardından Elmander için gelen tekliflerin masaya yatırıldığı ancak Başkan Ünal Aysal'ın sezon başında bedava gelen futbolcu için istediği paranın ardından transferin gerçeklemediği ifade edildi.

Daha önce Baros için Galatasaray'ın kapısını çalan Rus Zenit Kulübünün bu defa Elmander için teklifte bulunduğu ve Ruslar'ın 6 milyon euroyu gözden çıkardığı belirtildi. Ancak Aysal'ın işi yokuşa sürdüğü ve "Şu anda satmayı düşünmüyoruz. Ama 15 milyon euro veriyorlarsa gelsinler konuşalım" dediği belirtildi.

Aysal'ın istediği 15 milyon euronun resmi bir yazı ile Rus kulübüne geri yollandığı ancak fiyatın yüksek gelmesinden dolayı transferin gerçekleşmediği öğrenildi. Zenit'in sezon sonu bir kez daha Galatasaray'ın kapısını çalması bekleniyor.

Etiketler: 0