Emre Can'dan Ronaldo'ya büyük övgü!

İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Juventus ile 4 yıllık sözleşme imzalayan Türk asıllı Alman futbolcu Emre Can, yeni takımında mutlu olduğunu belirtti.

09 Temmuz 2018 Pazartesi - 18:35 | Son Güncelleme : 09 07 2018 - 18:38

Emre Can, yaptığı açıklamada, Juventus'un büyük bir kulüp olduğunun  altını çizerek,  "Her şey yolunda. Burada olmaktan çok mutluyum." ifadesini  kullandı.
 
Çocukken o dönemde, Juventus taraftarı olan menajerinin kendisine bir  gün bu takımda oynayacağını söylediğini anlatan Emre Can, birçok iyi futbolcunun  görev yaptığı İtalyan ekibe transferinin gerçekleştiğini söyledi.
 
Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transfer olacağı  yönündeki haberlerle ilgili soru üzerine Emre Can, "Bence takımdaki herkes için  Cristiano Ronaldo gibi büyük bir futbolcuyla oynamak harika olur. Ancak kulübün  onunla iletişime geçip geçmediğini bilmiyorum. Şu an sadece kendi işime  odaklanıyorum." değerlendirmesinde bulundu.
 
Önce Serie A, sonra da UEFA Şampiyonlar Ligi zaferini hedeflediğini  anlatan Emre Can, "Amacımız Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak olmalı. Ben de bu yüzden  buradayım. Takımıma yardımcı olmak istiyorum. Hep beraber bunu başarabiliriz  çünkü bence harika bir takımız." ifadelerini kullandı.
 
Diğer birçok büyük kulüptense Juventus'a gelmeyi tercih ettiğini  vurgulayan Emre Can, büyük hedefleri ve projeleri olan İtalyan ekibinin bir  parçası olmak istediğini kaydetti.
 
Juventus'tan önceki takımı Liverpool ile sorun yaşadığı şeklinde çıkan  haberlerin sorulması üzerine Emre Can, iddiaların doğru olmadığını ve eski  takımıyla ilişkisinin çok iyi olduğunu sözlerine ekledi.
 

Tüm Fikstür