Emre Kılınç: Tek başıma olsam düşünmeden Avrupa'ya giderdim

Sivasspor forması giyen transferin gözde ismi Emre Kılınç, geleceğine dair açıklamalarda bulundu.

29 Nisan 2020 Çarşamba - 11:22

Demir Grup Sivasspor'la sözleşmesi sezon sonunda biten ve büyük kulüpleri peşinde koşturan Emre Kılınç, geleceğine dair samimi açıklamalarda bulundu.
 
İşte Emre Kılınç'ın açıklamaları:
 
"İspanya'dan beni isteyen birden fazla takım var, bir tanesi yüksek seviye. Fransa ve Almanya'dan da teklifler geldi. Tek başıma olsam hiç düşünmeden Avrupa'ya giderdim ama kararlarımızı ailemi düşünerek alıyorum, kariyerimi eşimle planlıyorum. İstediğiniz kadar para kazanın, iyi yerlere gidin her şeyden önemlisi mutlu olmak. Benim bu konudaki kıstasım ise ailemin ve eşimin mutlu olması."
 
Avrupa'nın zararı Süper Lig'i katladı
 
"Taraftar futbolun maddi manevi her şeyi. Ancak seyircili oynamak herkesi riske eden bir durum, binlerce insan karşılaşma için bir araya geliyor. Sadece taraftarlar değil çalışan insanlar, görevliler, herkesi düşünmek gerekiyor. Maçlar bir şekilde oynanacak. Önemli olan Koronavirüs salgını nedeniyle yaşadığımız bu dönemi iyi bir şekilde atlatmak. Biz malımızı, mülkümüzü her şeyimizi kaybedelim ama annemiz, babamız, eşimiz, çocuklarımız bu süreçten zarar görmeden çıksın."
 
İdolü Messi
 
"Benim idolüm Lionel Messi. Onunla aynı sahaya çıkar mıyım? Bilemiyorum. Nasip kısmet. Belki gittiğim kulüpte çok iyi performans sergileyeceğim, Avrupa Şampiyonası'nda oynayacağım. Bir sene içinde başaracağım bunu, bilemeyiz. Mert Hakan ile arkadaşlık bağımız çok kuvvetli. Ben konuşurken hep ondan bahsederim, ona da sorsanız o da bahseder. Biz birbirimize hep destek olduk. Sıkıntılar olduğunda da birbirimize sırtımızı dayayarak atlattık. Bugünlere güle oynaya gelmedik."

Etiketler:
Tüm Fikstür