Enes Ünal'dan Villarreal'e "her şeyimi vereceğim" sözü

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) kulüplerinden Villarreal ile 5 sezonluk sözleşme imzalayan ve 8 Temmuz'da takımla yeni sezon hazırlıklarına başlayan milli futbolcu Enes Ünal, basına tanıtıldı.

12 Temmuz 2017 Çarşamba - 23:02

Vila Real kentindeki sıcak havadan dolayı açık havada bir park  alanında yapılan tanıtımda konuşan Enes, "Burada olmaktan mutluyum. Bu sezon kaç  gol atacağımla ilgili sayı sözü veremem ama her zaman takım için her şeyimi  vereceğimi söyleyebilirim." dedi.
 
Geçmişte Villarreal forması giyen Nihat Kahveci (2006-2009) ile  konuştuğunu ima ederek kulübü çok kişiye sorduğunu ve bilgi sahibi olduğunu  belirten genç futbolcu, "Villarreal'e gelme opsiyonunu kullandığım için memnunum  çünkü burası benim için mükemmel bir kulüp." değerlendirmesinde bulundu. 20  yaşındaki Türk futbolcu ayrıca en kısa zamanda İspanyolca öğrenme sözü verdi.
 
Bu arada tanıtımda konuşan Villarreal Kulübü Başkanı Fernando Roig ise  "Villarreal'e hoş geldin Enes. Senden çok fazla şey bekliyoruz ve umarım uzun  yıllar burada kalırsın." ifadelerini kullandı.
 
Öte yandan tanıtım sırasında Türkçe olarak "Hoş geldiniz Enes Ünal."  yazılması dikkati çekti.
 

Tüm Fikstür