Eren Derdiyok'a büyük vefasızlık!

Süper Lig'in ilk yarısında 13 maçta 7 gol, 1 asistle oynayan Eren Derdiyok'un G.Saray'ın şampiyonluk kutlamalarına davet edilmemesi, 'vefasızlık' olarak yorumlandı.

26 Mayıs 2019 Pazar - 15:28

Galatasaray formasıyla Süper Ligi'n ilk yarısında Süper Lig'de 13 maçta 7 gol, 1 asistle oynayan Eren Derdiyok, Ocak'ta yönetimin kararıyla kadro dışı bırakılmıştı.
 
U21 takımıyla çalışmalarına devam eden tecrübeli forvet, G.Saray'ın şampiyonluk kutlamalarına davet edilmedi. Yönetimin bu tavrı, 'vefasızlık' olarak yorumlandı.  
 
Şampiyonlar Ligi'nde 4 maçta 2 kez ağları havalandıran Eren'in Süper Kupa Finali'nde de 1 golü var.  
 
Sosyal medyada hesabından veda mesajı: Herkesin canı sağ olsun
 
Sosyal medya hesabı üzerinden bir video paylaşan tecrübeli futbolcu altına, "Şampiyon Galatasarayımızı, tüm takımımızı (+Mert Çetin) ve cefakar taraftarlarımızı tüm içtenliğimle kutlarım. Galatasaray ailesinin bir ferdi olmak gurur vericiydi. Gönül isterdi ki bu aksam sizlerle beraber olayım, vedalaşayım. Maalesef kısmet böyleymiş. Herkesin canı sağ olsun. 
 
Öncelikle gece gündüz tesisin kapısında bekleyen güvenlik görevlilerimize, şoförlerimize, odalarımızı temizleyen temizlik ekibine, asçılara ve garsonlarımıza, malzemecilere, sahalarımızla ilgilenenlere, tesiste her işimize koşan Taşkın ağabeyime, Ahmet ağabeyime, Ali ağabeyime ve Tuğçe'ye, fizyoterapistlere ve masörlere, doktorlarımıza, teknik ekibe ve son 5 ayı birlikte geçirdiğim U21 takımına ve Sertaç Hoca, Ceyhun Hoca, Hakan Hoca, Aysel Hoca ve Erdem Hoca'ya teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Eğer unuttuklarım olduysa affola. Sevgili, şanlı Galatasaray taraftarı. İyisiyle kötüsüyle her zaman desteğinizi omuzumda hissetim. Ben Galatasaray'ın bir santrforu olarak formanın ağırlığının, armanın öneminin farkında olduğum ve bu sorumlulukla yaşadığım için, her idman her maç ve her gün tüm varlığımla ne gerekiyorsa yapmaya hazırdım ve yaptım. Sevgili Taraftarlarımız hakkınızı helal edin. Bana bu muhtesem 3 yılı yaşattığınız icin teşekkür ederim. Hakkım varsa da helal olsun" yorumunu yaptı.

Etiketler:
Tüm Fikstür