Erol Bedir'den transfer açıklaması!

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, ellerinde alternatifli bir transfer listesi bulunduğunu, takıma takviye yapacaklarını söyledi.

03 Ocak 2018 Çarşamba - 20:46 | Son Güncelleme : 03 01 2018 - 20:49

AA muhabirine açıklamalarda bulunan Bedir, teknik direktörleri Marius  Sumudica'nın kendilerine verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını  sürdürdüklerini belirtti.
 
Romanya 1. Lig takımlarından FCSB'de forma giyen Brezilyalı futbolcu  William De Amorim'in transferi için kulübü ile görüşmelerin devam ettiğini  aktaran Bedir, "Hocamız bizden ilk önce bir kanat oyuncusu istedi, Amorim,  Sumudica'nın eski öğrencisi ve alternatifli listemizde ismi var. Sözleşmesi devam  eden bir oyuncu olduğu için önce kulübüyle görüşmelere başladık ve belli bir  mesafe katettik. Kulüple anlaştıktan sonra da futbolcuyla görüşeceğiz. Amorim'in  transferi konusunda kulübüyle yüzde 70 anlaştık. Bu oyuncuyu ilk aşamada sezon  sonuna kadar kiralamayı düşünüyoruz." şeklinde konuştu.
 
Yarın takımın Antalya'da kampa gireceğini ve yapmayı düşündükleri  takviyeleri bir an önce gerçekleştirmek için gayret ettiklerini dile getiren  Başkan Bedir, öncelikle kanat oyuncusu transferini gerçekleştirip Antalya kampına  yetiştirmeyi planladıklarını ifade etti.
 

Tüm Fikstür