18 Mart 2017 Cumartesi


YAZDIKLARIMIN skorla alakası yok. F.Bahçe, ne yazık ki gün geçtikçe kan kaybediyor. Taraftarın futbolculara, futbolcuların hocaya, hocanın yönetime güveni kalmamış. Takımda arkadaşlık bitmiş! Fernandao acı içinde bağırırken, yanında Mehmet Topal dışında kimse yok! Yedek kulübesindekiler yerinden bile kalkmıyor! 
 
ADVOCAAT, ülkesine dönüş yolunu gözlerken, F.Bahçe’ye zarar vermeye devam ediyor. En büyük hücum gücü Lens yok, buna rağmen 3 defansif orta saha ile oynamanın mantığı nedir?
HER hafta Stadyum’daki yorumcularım bana soruyor; ben de Dick Advocaat’a soruyorum, Van Persie’nin, Sow’un, Volkan Şen’in neyi var, sakat mı? Bu futbolcular niye oynamıyor?
 
F.BAHÇE, ligdeki 25 maçın 16’sında gol yemiş! 2 üst düzey stoperine rağmen bunda da sınıfta kalmışsın! Haftalardır, 1’den fazla gol atamayan, pozisyon sıkıntısı yaşayan Atiker Konyaspor, 55 dakikada 3 mükemmel gol attı.
 
AYKUT Kocaman, F.Bahçe’nin bu kısır orta saha ile oynayacağını öngörerek pres yaptırdı. 1. gol, kontratakla geldi. 2. gol, yine aynı baskı ve hataya zorlanarak atıldı. 3 gol de planlanmış, çalışılmış. Tesadüf değil.
 
TAKIM FUTBOL OYNAMIYOR
 
YA Skrtel’in golü? Tamamen tesadüf ve kaleci hatası. Skrtel güzel bir gol atmış gibi görünse de, ortada bir dram var! Kendi yarı sahasından topu aldı ve tek başına giderken 1 tane dahi F.Bahçeli oyuncu destek vermiyor, hepsi seyrediyor!
 
F.BAHÇE futbol oynamıyor, futbol oynamaya çalışıyor. Ve ne yazık ki onu da beceremiyor! Dışarıdan bir göz F.Bahçe takımına alıcı gözle baksa, hangisini transfer etmek ister? Puan tablosunu bilmese, bu takımın bir hedefi olduğunu anlayabilir mi? Kadıköy’e bir avuç taraftar geliyor, F.Bahçe bu hoca, bu kötü oyunla yakında onları bile arayabilir!