07 Ekim 2017 Cumartesi


MAÇIN tek cümlelik özeti “hayâl kırıklığı!” Tamam, İzlanda iyi takım olabilir ama biz bu kadar nasıl kötü oynayabildik, aklım almıyor. Zaten, daha maç başlamadan Serdar ve Cengiz’in kadro dışında kalmasıyla başladı Lucescu’nun yanlışları. Serdar’ı almadın, Ömer Toprak ne diye oturur kenarda? Üstelik Mehmet Topal, belki de kariyerinin en formsuz dönemini yaşarken!
 
İZLANDA, 30 metrede oynayan, son zamanların en disiplinli takımlarından biri. Bu kadar birbirine mesafeli ve ağır oynayan, hareketsiz kalan, sürekli yan pas yaparak ve 3-4 oyuncu ile hücum ederek kapalı kutuyu açmak tabii ki mümkün olamazdı!
 
SOYUNMA odasına 2-0 geride girince, radikal bir değişiklik bekliyor insan! Lucescu ve Tayfur Havutçu’ya vallahi bravo. Ozan’ı alıp neyi planladılar acaba? Resmen bizimle dalga geçtiler! Yusuf Yazıcı ve Emre Mor’u devrede sahaya sürseler ne kaybederlerdi? 
 
IZDIRAP VERDİLER
 
DÜNKÜ skandal futbolun analizini yapmak inanın insana ızdırap veriyor. Mesele kaybetmek değil, nasıl kaybettiğimiz! Hadi Lucescu yanlış tercihler yaptı, oyuncularımızdaki isteksizliğin, ruhsuzluğun sebebi neydi peki? Uyku ilacı almış gibiydi hepsi. Çıkın, bu kadar kötü oynayın, fark yiyin deseniz beceremezlerdi!
 
BİR rüya daha sona erdi...
 
2002 yılında doğmuş bir çocuk, büyüdü delikanlı oldu, hala milli takımı Dünya Kupası’nda izleyemedi! Bize yine hasret!