12 Mart 2018 Pazartesi


AYKUT Kocaman, sezon başı kampında bir basın toplantısı düzenlemiş ve F.Bahçe’nin ligin en iyi kadrosuna sahip olduğunu vurgulayarak geçen sezonki başarısızlığı özgüven eksikliğine bağlamıştı.
 
KOCAMAN, sezonun ilk yarısındaki başarısız sonuçlardan sonra istifa etmesine rağmen hiçbir şey olmamış gibi devam etti. Her fırsatta zaman istedi, yönetim, taraftar hep destek verdi. F.Bahçe camiasında hep beklenti oluşturdu. Kötü günde bireysel hatalara, hakemlere faturayı çıkarttı, iyi günde abarttı, “Avrupa şampiyonu oluruz” dedi!
 
AYKUT Hoca, kendi deyimi ile ‘sosyal bir insan’ değildir. Gazetecilerle, yorumcularla neredeyse hiç diyaloğu yoktur. Bunu anlayabilirim ama keşke bir gün taraftarları dinlese! Oynanan oyunun onlara hangi duyguları yaşattığını öğrenebilse...
 
BİR gün önce Beşiktaş 1-0 kazandı. Akan oyunda ceza alanına sadece stoperler girmedi. Herkesin aklı fikri goldeydi. Bu ve benzeri oyunu görüp F.Bahçe’yi izleyince keyif almak mümkün mü?
 
MAÇ KAZANIRSINIZ AMA...
 
SAVUNMAYI ön planda tutmasına karşın son 3 resmi maçta 8 gol yiyen takımın düzeninde hiç mi değişiklik yapılmaz? Volkan maçın yıldızı ise 3 puana rağmen bir şeyler yanlış değil mi?
BU kadar geniş alanda, kopuk oynayan bir takıma 25 hafta tedavi yapılamadı. Soldado yok sayıldı, Valbuena’nın psikolojisiyle oynandı. “Bu zamana kadar performansıyla sezona kim damga vurdu?” diye sorsak, kimi gösterebiliriz? Sadece gol sayısı ile Giuliano!
 
LİG bitti, yine klasik “Bizim için kazanmak önemliydi” söylemleri artık kimseye inandırıcı gelmiyor. Ailesinden, dersinden, cebindeki parasından, vaktinden fedakârlık yapıp F.Bahçe’yi izleyenler bu oyunu hak etmiyor! Bu şekilde maç kazanabilirsiniz ama şampiyonluk sadece rüyalarda görülebilir!