04 Mayıs 2018 Cuma


HAFTA içi Şampiyonlar Ligi’nde iki yarı final izledik. İki maçın son düdüğü çaldığında, bir yanda sevinenler diğer yanda üzülenler vardı. Tribündeki on binler ayağa kalkıp takımları alkışlarken, finalistler kaybeden futbolcuları teselli ediyordu...
 
O seviyeye futbolda ulaşmak zaten mümkün değil, bari rakibe saygı duyabilmeyi öğrenebilsek... Ancak biz, bırakın rakibi kendi futbolcumuza küfür ediyoruz, saldırıyoruz! 
 
GEÇEN hafta olaylara F.Bahçe taraftarı sebep oldu. Sarı-lacivertli futbolcular ise engellemek için ellerinden geleni yaptı. Maçta gayet sakinlerdi. Yaşananlarda onların suçu yok. 
 
TEK YETKİLİ HAKEMDİR
 
SAHANIN tek yetkilisi hakemdir. Onun kararını beklemeden içeriye giren Beşiktaş, adaleti kendi sağlamak istedi ki, girmese aslında F.Bahçe hükmen mağlup olacaktı. Şimdi ise maça çıkmayarak
 
TFF’nin kararını protesto etti ama bu davranışıyla F.Bahçeli futbolculara saygı göstermedi. 
Çıkıp oynamasını dilerdim. Eğer skor Beşiktaş’ın lehine olsaydı ve 10 kişi kalan F.Bahçe olsaydı yine çıkmayacaklar mıydı? 
 
YAŞANANLARDAN yine Beşiktaş etkilenecek, maddi ve manevi zarar görecek. Dilerim bu karar, ilerleyen sezonlarda iki takımın derbilerinde gerilimin daha fazla artmasına neden olmaz. Dün akşam kimse kazanmadı, Türk futbolu kaybetti!