04 Haziran 2018 Pazartesi


F.BAHÇE Kulübü, spor tarihimizin en büyük kongresini gerçekleştirirken, ne kadar büyük bir camia olduğunu yeniden hatırlattı. İki gün süren bu heyecan, sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da yakından takip edildi. Şampiyonlar Ligi Finali için Kiev’e gittiğimde yakamdaki Türkiye bayrağı ve EURO 2024 adaylık rozetlerimi gören her yabancı gazeteci bu seçimi sordu, ilgilendi. 
 
BU tarihi kongrede bir dönem sona erdi. 20 yıldır hayatı sadece F.Bahçe’den ibaret olan Aziz Yıldırım, kulübe büyük hizmetler verdi. Sevenleri çoktu, hatta gitmesin diye sokaklara dökülen insanlar oldu. Ama bu sevgi onun bazı gerçekleri görmesini zamanla engelledi. Ona güvenen milyonları her geçen yıl daha fazla hayal kırıklığına uğrattı, güvenlerini sarstı. 
 
TARAFTAR için sorun sadece futbol takımının şampiyon olmaması değildi. Camiayla iletişim kurmayı bıraktı, değişen dünyaya ayak uyduramadı, samimiyetini kaybetti, öz eleştiri yapmadı. Kendini sadece F.Bahçe’nin değil, Türk sporunun önünde gördü. F.Bahçe’yi diğer kulüplerden kopardı, ayrıştırdı ve bir dönem kıskanılan, imrenilen, sempati duyulan F.Bahçe, “nefret” ile anılmaya başlandı. 
 
YILDIRIM BEZDİRDİ!
 
VE gün geldi, bu yönetim anlayışı en fanatik Aziz Yıldırım’cıyı bile bezdirdi! Evet, belki de Aziz Yıldırım gibi aidiyet duygusuna sahip bir başka başkan göremeyebiliriz, ama bunun yeterli olmadığını kendisi şimdi daha iyi anlamıştır. Her şeye rağmen, Aziz Yıldırım F.Bahçe’nin efsane başkanıdır. Umutla bakılan Ali Koç’u bu kulübe yönetici olarak kazandıran da odur... 
 
F.BAHÇE, Sayın Ali Koç ile profesyonelce yönetilecek örnek bir kulüp olacaktır. Aileden ve iş dünyasından gelen tecrübe ile Avrupa standartlarında, kaliteli, medeni, çağdaş, samimi, iyi niyetli bir yönetim anlayışına şahit olacağız. İletişimi kuvvetli, güçlü, saygı duyan ve saygı duyulan bir F.Bahçe bizi bekliyor. Sayın Koç daha adayken camiayı birleştirmişti, şimdi daha heyecanlı, coşkulu, kanı kaynayan bir camiaya liderlik yapacak... Yarından itibaren her F.Bahçeli’nin kulağı transferde olacak. Yeni sezonda kombine rekoru kırılır, Fenerium satış rekor kırar...