Eski futbolcular, Sakarya'da gösteri maçı yaptı

Sakarya'da düzenlenen Geleneksel Gazi Metal 30. Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası'nın açılışında, eski futbolcular gösteri maçı yaptı.

21 Haziran 2018 Perşembe - 1:46

Adapazarı Prof. Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  sahasında 53 takımın katılımıyla gerçekleştirilen turnuvanın açılış töreninde  konuşan okul müdürü ve turnuva sorumlusu Mithat Şahin, 1986 yılında dönemin  Sakarya Gazetesi'nin ortaya koymuş olduğu bir fikirle başlatılan olgunlar  turnuvasının bu yıl 30'uncusunu organize ettiklerini söyledi.
 
Tören sonrasında şöhretler karmasında yer alan futbolcular 54 numaralı  Sakaryaspor formaları ile sahaya çıktı. Tuncay Şanlı'nın kaptanlığında Veysel  Beşik, İbrahima Yattara, Semavi Uzun, Mahmut Hanefi, Anıl Abonoz, Mehmet Akyüz ve  Adem Cebeci'den oluşan "Şöhretler A" takımı, Ümit Karan kaptanlığında Serdar  Kulbilge, Mert Korkmaz, Emre Aşık, Hamit Altıntop, Hasan Kabze, Abdurrahman  Dereli, Murat Hacıoğlu ve Hakan Ünsal'dan oluşan "Şöhretler B" takımı ile  karşılaştı.
 
Karşılaşmayı "Şöhretler A" takımı, 7-6 kazandı.
 
Gösteri maçının ardından futbolcular, maçı izlemeye gelen  vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.
 
Karşılaşmayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK  Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK  Parti Sakarya milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu ve çok sayıda sporsever izledi.
 
Turnuva yaklaşık 2 ay sürecek.
 

Etiketler:
Tüm Fikstür