Eskişehirspor, topbaşı yaptı

TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor, sezon hazırlıklarına başladı.

09 Temmuz 2017 Pazar - 21:57

Kırmızı-siyahlı kulübün Divan Başkanı Aydın Begiter, Vali Hanefi  Demirkol Tesisleri'nde düzenlenen sezon açılış töreninde yaptığı konuşmada,  kulübün zor ve hareketli günler yaşadığını vurgulayarak, şöyle konuştu:
 
"İnşallah gerekli sözler, vaatler yerine getirilir ve Eskişehirspor  yeni yönetimine kavuşur. Eskişehirspor çok kuvvetli büyük bir camiadır.  Eskişehirspor 52 yıllık tarihi bir geçmişe sahiptir ve bu tarihine şampiyonluklar  yazdırmış bir takımdır. Kimse umutsuzluğa, karamsarlığa kapılmasın.  Futbolcularımız takımlarına döndü, bazı eksik oyuncularımız var, onlar da gelmek  üzere. Kimin politikası, ufak hesapları varsa kendisine kalsın. Biz  'Eskişehirspor' diyoruz, eğer Eskişehirspor hesapları varsa buyursunlar  gelsinler. Altın yere düşmekle pul olmaz."
 
Eskişehirspor Sportif Direktörü Ayhan Taşkın ise 13 Temmuz'da  Eskişehirspor'un umutlarının yeşereceği yeni bir yönetim kurulunun oluşacağına  inandığını bildirdi.
 
Eskişehirspor'un hangi ligde olursa olsun tek bir hedefinin  bulunduğunu anlatan Taşkın, "Eskişehirspor yeni oluşacak yönetim ile şampiyonluk  hedefine yürüyecek. Sezonu bugün açtık. Taraftarımız ve futbolcularımız burada ve  bugün mutlu bir günü yaşıyoruz." ifadelerini kullandı.
 
Konuşmaların ardından Eskişehirspor'un bu sezon giyeceği formalar  taraftarlara tanıtıldı. Takım kaptanı Erkan Zengin ve futbolcular, pasta kesti.
 
  
 

Tüm Fikstür