Eskişehirspor'un 53. kuruluş yılı kutlandı

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, yarından itibaren yerli ve yabancı çok özel oyuncuları kadrolarına dahil edeceklerini belirtti.

08 Temmuz 2018 Pazar - 22:00

Eskişehirspor'un 53. kuruluş yılı nedeniyle Porsuk Çayı'nın İstiklal  Mahallesi Adalar mevkisindeki bölümü üzerine kurulan platform ile çay kenarındaki  alanlarda kutlama etkinliği düzenlendi.
 
Kulüp Başkanı Ünal, burada yaptığı konuşmada, transfer çalışmalarını  hızlı bir şekilde sürdürdüklerini belirterek yarından itibaren Eskişehirspor'un  kadrosuna yeni oyuncuların katılacağını söyledi.
 
Her başarının temelini birlik ve beraberliğin oluşturduğunu ifade eden  Ünal, şunları kaydetti:
 
"Büyük taraftarımız, sevgili Eskişehirsporlular şunu çok iyi  bilesiniz, yarın sabahtan itibaren çok özel, hepinizin çok keyif alacağı, çok  özel oyuncular kadromuzda yer alacak. Aslında buraya sizlerin huzurunuza  çıkarmayı çok arzu ettik. Sürprizlerimiz olsun istedik ama zaten sürpriz  arkadaşlarımız var. Yeni transferler, şu anda bir kısmı uçakta sabaha karşı  geliyor; yurt dışından gelen yabancı oyuncular. Onun akabinde sabah hemen  İstanbul'a geçiyorum. Oradan da bu mübarek, kutsal formayı giyebilecek diye  güvendiğimiz oyuncular alıyoruz. Yarından itibaren bu formanın hakkını  verebilecek, bizi bir üst lige, şampiyonluğa taşıyabilecek oyuncu arkadaşlarımla  birlikte olacağız."
 
Ünal, Eskişehirspor taraftarına yeni sezonda büyük görevlerin  düştüğünü belirterek sözlerini şöyle tamamladı:
 
"Kale arkalarının kombine bilet fiyatları bir sezonluk 50 lira; her  iki kale arkası da hem kuzey hem güney. Maraton tribününün kombine bilet  fiyatları bir sezonluk 150 lira. Şimdi sizden beklentisi Eskişehirspor başkan ve  kıymetli yönetiminin, 26 bin kombine alıyorsunuz inşallah. 100 bin de Passolig  yapıyoruz."
 
Etkinliğe katılan çok sayıda taraftar, "Bando Es-Es" eşliğinde  tezahüratlar yaptı. Taraftarların yaktığı meşaleler renkli görüntülere sahne  oldu.
 

Tüm Fikstür