29 Ekim 2018 Pazartesi


KADROLAR açıklanıyor, Cocu yeni bir papatya falı açıyor. Oğuz Kağan ve İsmail ilk 11’de, takım Neustadter, Skertel, Hasan Ali ile birlikte 3’lü defansla sahada. Isla sağ kanadı, İsmail sol kanadı kullanıp, akın geliştirecek. Benzia orta alanda hareketli, Jailson bildiğiniz gibi, paslar ya yana ya da geri. Ayew ile Slimani sahada yoklar. 
 
A.GÜCÜ mütevazı bir takım ama İsmail Kartal eski takımını çok iyi tanıyor. Hasan Ali üçlü defans içersinde, İsmail de sadece ofansı düşününce, F.Bahçe’nin sol kanadı oluyor koridor. F.Bahçe atağa kalkarken de rakibin ani ataklarında da zorlanıyor. Düşünün ilk 45 dakikada organize tek atak var. Zaten A.Gücü’nün golü de gelince takım iyice çuvallıyor.
 
BAŞKANIN İLK HAMLESİ!
 
2. yarı seyirci baskısından ve korkusundan Cocu değişiklik yapar diyoruz, yapmıyor. Çünkü adamın dünya umurunda değil. Bu bölümde daha hareketli bir F.Bahçe görsek de takımda iş bitirici ayak yok. Slimani sahanın kabadayısı olmuş. G.Saray gibi hayati bir maç öncesi hiç yokken bir de kırmızı kart görüyor. Cocu ilk hamlesini dalga geçer gibi son 30 dakikada yapıyor. Kurtarıcı diye Frey’i sahaya sürüyor. Aylardır yanında oturttuğu Valbuena’yı bitime 15 dakika kala, Eljif’i de son 5 dakikada sahada sürüyor. Utanmadan, sıkılmadan. 
 
SON bölümde F.Bahçe tribünleri isyanları oynuyor. İsmail Kartal’ın talebeleri ise sahada futbol ve gol şovu yapıyor. Maç bittiğinde ise skor tabelasına bakanlar sonucu değil, bir yerde F.Bahçe’de adeta geliyorum diyen faciaya şahit oluyorlar. Faciayı hazırlayanların başrol oyuncuları ise Comolli ve Cocu. Başkanın ilk hamlesi ise Cocu oldu.