Fatih Terim taburcu edildi!

Corona virüs tedavisi kapsamında hastanede yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim taburcu edildi.

AJANSLAR 30 Mart 2020 Pazartesi - 14:11 | Son Güncelleme : 30 03 2020 - 14:43

 Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yeni tip  koronavirüs (Kovid-19) teşhisiyle tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Hastaneden yapılan açıklamada, tecrübeli teknik adamın 23  Mart'ta Kovid-19 teşhisiyle hastaneye yattığı belirtilerek, "Galatasaray Teknik  Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu,  tedavisini gerçekleştirilen Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman  hekimlerimizden oluşan komisyon kararıyla hastanemizden taburcu edilmiştir."  denildi.
Fatih Terim'in tedavisine evinde devam edileceği belirtilen  açıklamada, şu ifadelere yer verildi:  "Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde  hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da  klinik bulgularındaki iyileşmeyle tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve  gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur. Hastamız, 14  gün süreyle kendisi ve sevdikleri için karantina uygulamasına devam edecektir.  Sayın Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun  dileklerimizle."
 
YUSUF GÜNAY DA TABURCU EDİLDİ 
 
Galatasarayda iyi haberler arka arkaya geliyor. Teknik direktör Fatih Terimin ardından başkan yardımcısı Yusuf Günay da tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Yusuf Günay, Fatih Terimin koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından 24 Martta test yaptırmak için hastaneye gitmiş ve testlerinin pozitif çıkmasının ardından tedavi altına alınmıştı.Günay, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Bir hafta süren tedavi sürecim başarıyla tamamlanarak an itibariyle taburcu oldum. Ulus Liv Hospital doktorları ile sağlık personeline ve şifa dileklerini ileten herkese şükranlarımı sunuyor, tüm hastalarımıza Allahtan acil şifalar diliyorum" dedi.
 
ALBAYRAK'IN TEDAVİSİ SÜRÜYOR
 
Öte yandan 18 Mart'ta hastaneye yatan ve 13 gündür kontrol altında tutulan Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın ise tedavisinin sürdüğü belirtildi.
 

Tüm Fikstür