Federasyonlardan Zafer Bayramı mesajı!

TFF, TBF ve TVF, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

30 Ağustos 2018 Perşembe - 10:02

(AA)
 
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye Basketbol  Federasyonu (TBF), Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), 30 Ağustos Zafer Bayramı  dolayısıyla kutlamak mesajı paylaştı.
 
TFF'nin kutlama mesajında, bu günün gururla anıldığı belirtilerek, şunlar kaydedildi: "Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının, istiklal  mücadelesini Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile taçlandırarak  vatan topraklarımızı düşman işgalinden kurtarışının yıl dönümü, birlik ve  beraberlik destanı yazan ulusumuzun onur, gurur ve iftihar günüdür. Aziz  milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlarken, büyük zaferin 96'ıncı yıl  dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere  istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet, şükran ve saygıyla anıyoruz."  denildi.
 
TBF ise başkan Hidayet Türkoğlu adına bir kutlama mesajı yayımladı.  Türkoğlu'nun kutlama mesajında, "Aziz vatan topraklarımızın düşman işgalinden  kurtuluşunun 96. yıl dönümünde, tüm Türk milletinin Zafer Bayramı'nı kutluyorum.  Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; kahraman gazilerimizi,  şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum." ifadeleri yer verildi.
 
TVF'nin kutlama mesajında da, "Bu zaferi bize armağan eden başta  Cumhuriyetimizin kurucusu, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm  dava arkadaşlarını, gazilerimizi ve bağımsızlık mücadelesine katılan bütün  kahramanlarımızı saygı ve şükranla anıyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet  diliyoruz." denildi.
 
 
  

Etiketler:
Tüm Fikstür