Fener'den iki imza

VATAN’ın pazar günü okurlarına duyurduğu “Alex kaldı” haberi dün resmiyet kazandı

20 Ocak 2009 Salı - 5:43

F.BAHÇE’YE Alex müjdesi. VATAN’ın pazar günü okurlarına duyurduğu “Alex kaldı” haberi dün resmiyet kazandı. Asbaşkanlar Mahmut Uslu ve Neşet Yalçın, “Jübileni Fener’de yap” diyerek ikna edilen Sambacı’nın menajeri Juan Figer’in yardımcısı Christian ile dün yaptıkları zirvede anlaşmaya vardı. Yıllık 3.2 milyon Euro alan Alex, ilk etapta 3 yıllık sözleşme isterken, yaşını ilerlemiş bulan yönetim 2 yılda diretiyordu. Taraflar 2+1 yıllık sözleşmede anlaşırken, 32 yaşındaki Alex’in fiyatında indirim yapması üzerine sorun çözüldü. Alex’in 3 milyon Euro’ya imza atacağı belirtildi.

SÖZLEŞMELERİ sezon sonu sona eren Deivid ve Lugano da ikna edildi. Pazarlığa 3 milyon Euro’dan başlayan Deivid ekonomik krizi göz önünde bulundurarak, 2 milyon Euro’ya indi. Deivid ile de 2+1 yıllık anlaşma imzalacağı belirtilirken, Uruguaylı Lugano’yla da imza aşamasına gelindi.

VATAN’IN pazar günü okurlarına duyurduğu ‘F.Bahçe; Alex, Lugano ve Deivid’le imzaları attı’ haberi F.Bahçeliler’i sevindirirken, bizlerden size bir bilgi daha: R.Carlos da dün sarı-lacivertli kulüple 1 yıl daha söz kesti.

Etiketler: 0
Tüm Fikstür