Fenerbahçe Beko'da Sloukas takımdan resmen ayrıldı

Fenerbahçe Beko'da yaprak dökümü devam ediyor. Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama ile Yunan isim Kostas Sloukas da takımdan ayrıldı

24 Temmuz 2020 Cuma - 7:37

Fenerbahçe Beko'da yaprak dökümü devam ediyor. Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklama ile Yunan isim Kostas Sloukas da takımdan ayrıldı.
 
Fenerbahçe'de koç Obradovic'in ardından Luigi Datome ve Kalinic gibi isimler de transfer olmuştu. Takımdan ayrıca Derrick Williams, Joffrey Lauvergne, Egehan Arna, James Nunnally ayrıldı
 
Fenerbahçe'den yapılan açıklama şu şekilde;
 
Fenerbahçe Ailesi'ne 2015-16 sezonunda katılan ve takımımızda sergilediği performansla kendisini Avrupa'nın en değerli oyun kurucularından biri olarak kabul ettiren Kostas Sloukas ile yollarımız ayrılmıştır.
 
2018-19 sezonunda EuroLeague'de en iyi beşe seçilerek hepimizi gururlandıran Sloukas, başta EuroLeague şampiyonluğu olmak üzere, takımımızın elde ettiği sayısız başarıda en önemli parçalardan biri olmuş ve Çubuklu formayı giydiği süre boyunca her zaman özveriyle mücadele etmiştir.
 
Kostas Sloukas, Fenerbahçe basketbolunun en özel dönemlerinden birine imza atan kadromuzun kıymetli parçalarından biri olarak her daim hatırlanmaya devam edecektir. Değerli sporcumuz Kostas Sloukas'a, Kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerinin yeni sayfası için kendisine başarılar dileriz.
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür