Fenerbahçe'de çalıştığı bütün hocalarını sildi!

Beşiktaş'ın yeni transferi Josef de Souza, Sergen Yalçın için 'O bizim şansımız' dedi.

12 Ekim 2020 Pazartesi - 12:00

Beşiktaş'ın yeni transferi Josef de Souza, yeniden döndüğü Süper Lig'i çok farklılaşmış bulduğunu söyledi. Fenerbahçe'de dört yıl top koşturduktan sonra Suudi Arabistan'ın Al Ahli takımına transfer olan Brezilyalı futbolcu, Türkiye'ye dönüşünde ilk olarak kalite farkının dikkatini çektiğini söyledi.
 
"TÜRKİYE EN ZORLU LİGLERDEN"
 
Süper Lig'in hızla geliştiği ve daha önce oynadığı döneme göre oyuncu kalitesinin arttığını belirten 31 yaşındaki oyuncu, "Özellikle dört büyük kulüp dışındaki takımlarda eskiye göre daha kaliteli yabancı futbolcu bulunuyor. Türkiye bana göre şu anda Avrupa'daki beş büyük ligden sonra en zorlu lig" dedi.
 
 
"SERGEN HOCA ŞANSIMIZ"
 
Takımlar arasındaki makasın eskiye göre daha da daraldığını gözlemlediğini belirten Josef de Souza, "Bu da doğal olarak maçların daha zorlu ve heyecanlı geçmesini sağlıyor" diye konuştu.
 
Beşiktaş'ın da çok kaliteli oyunculara sahip olduğunu ifade eden sambacı, "Oldukça yetenekli oyunculardan kurulmuş bir ekibiz. Kısa sürede çok iyi bir takım olacağımızı düşünüyorum" dedi.
 
Teknik Direktör Sergen Yalçın'a da ayrı bir parantez açan Brezilyalı, "Oyuncularla diyaloğu bu kadar iyi olan bir teknik adamla çalışmamıştım. Kendisi bizim için büyük bir şans" ifadelerini kullandı.
 
(Türkiye)
 

Tüm Fikstür