Fenerbahçe'den Caner Erkin'e 11 milyon TL'lik teklif!

Fenerbahçe'nin Caner Erkin'e yaptığı teklifin detayları ortaya çıktı. Habere göre sarı lacivertliler, tecrübeli oyuncuya yıllık 1 milyon 750 bin avro teklif etti.

10 Nisan 2020 Cuma - 10:54 | Son Güncelleme : 10 04 2020 - 16:02

Fenerbahçe’den eski yıldızı Caner Erkin için önemli bir hamle geldi. Beşiktaş’ın teklifinden yıllık 500 bin Euro fazla para önerildi. 3 yıllık teklifte bu fark 11 milyon TL’ye denk geliyor.
 
Beşiktaş'ın yıllığı 1 milyon 250 bin Euro'dan 3 yıllık teklifte bulunduğu Caner Erkin'e Fenerbahçe yıllık 1 milyon 750 bin Euro teklif etti. Caner Erkin, F.Bahçe'nin teklifini kabul etmesi durumunda 3 yılda 1,5 milyon Euro (yaklaşık 11 milyon TL) fazladan garanti parayı cebine koymuş olacak.
 
BEŞİKTAŞ FİYATI ARTIRMIYOR
 
Fenerbahçe'nin bu teklifi Beşiktaş'ı zor durumda bıraksa da çok ciddi mali tedbirler almayı planlayan Siyah- Beyazlı yönetim, 1 milyon 250 bin Euro'nun üstüne çıkmayı düşünmüyor.
 
MENAJERİ AÇIKLAMA YAPTI!
 
Beşiktaş ile olan sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Caner Erkin için Fenerbahçe iddiaları ortaya atılırken, konuyla ilgili tecrübeli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak'tan açıklama geldi.
Fenerbahçe'nin Caner Erkin'le görüştüğü iddiaları üzerine tecrübeli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak bir açıklama yaptı.
 
Radyogol'e açıklamada bulunan Altıparmak, "Fenerbahçe Caner Erkin için bir talepte bulunmadı. Bize direkt gelen bir şey yok. Olursa değerlendiririz. İlk etapta mevcut kulüple görüşmek bu durumlarda daha uygun olanı, sonrasına bakılır. Beşiktaş'tan da henüz bir talep gelmedi." şeklinde konuştu.
 
Caner Erkin'le birlikte Gökhan Gönül'ün de adı sarı lacivertliler ile anılıyor

Etiketler:
Tüm Fikstür