Fenerbahçe'den Galatasaray'a koreografili gönderme!

Süper Lig'de Galatasaray'ı konuk eden Fenerbahçe'de tribünlerde pankart ve koreografi şov yapıldı.

23 Şubat 2020 Pazar - 20:12

Sarı-lacivertli tribünler Kadıköy'deki 20 yıllık yenilmezlik başarısını koreografi ile anlattı. Adeta görsel bir şölen yaşandı, derbilerdeki koreografi geleneği yansıtıldı
 
Fenerbahçe taraftarları Kadıköy'ü adeta bayram yerine çevirdi. Galatasaray derbilerine çok önem veren sarı-lacivertliler, stat içerisine düğün yeri gibi süsledi. Bütün biletlerin tükenmesiyle tek bir boş koltuk yoktu.  Koreografi şovunun yanı sıra bayraklar ve konfetilerle görsel bir şölen yapıldı. Maraton Alt ve Fenerium Alt tribünlerinde sarı, lacivert ve beyaz bayraklar dalgalandı. 
 
Esas koreografi Okul Açık tribününde başladı. Maraton tribünü üst kısmında da 'Seni de sen seveni de sevmiyoruz' yazılı dev bir pankart açıldı. Okul Açık'ta da 'Senin geçmişin' ve 'Senin korkun' yazılı pankartlar açıldı. Üst kısımda 'Raunt 21' yazısı dalganlanırken, büyükçe bir yumruk yiyen Rocky simgesi ve Ülker Stadı görntüsü yer aldı. 
 
Ayrıca bu koreografi ile Galatasaray'ın 22 Ekim 2017'de Fenerbahçe derbisindeki Rocky Koreografisine cevap verildi.  
 
Müzikli göndermeler
 
Kadıköy'de hoparlörlerden yapılan müzik yayınlarıyla ezeli rakibe göndermeler oldu. Galatasaray'ın hep kullandığı gol müziğiyle Fenerbahçeliler farklı tezahüratlarla tribünde coştu. 
 
Ayrıca maç saatine kadar klasikleşen müziklerle coşku doruğa çıktı.
 

Etiketler:
Tüm Fikstür