Fenerbahçe'ye kalecilerinden kötü haber!

Fenerbahçe Futbol Takımı'nda kalecilerden Harun Tekin'in diz bağlarında gerilme ile ödem tespit edildiği ve tedavisine başlandığı, sol diz ön çapraz bağı kopan Erten Ersu'nun ise operasyon geçirdiği bildirildi. Ön çapraz bağı kopan Erten Ersu, 2018-19 sezonunu kapattı.

16 Ocak 2019 Çarşamba - 20:59 | Son Güncelleme : 16 01 2019 - 21:16

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Harun Tekin'in bir  süredir dizinde devam eden ağrı ve şişliğin AZ Alkmaar ile yapılan hazırlık  maçının ardından artması sonucunda gerçekleştirilen muayene ve tetkiklerde diz  içerisinde bir miktar kıkırdak dejenerasyonu, bağlarda gerilme ve ödem tespit  edildiği, 29 yaşındaki oyuncunun tedavisine başlandığı belirtildi.
 
Açıklamada, Antalya'daki devre arası kampında sol diz ön çapraz  bağında kopma meydana gelen Erten Ersu'nun operasyon geçirdiği ve 24 yaşındaki  kalecinin tedavisine başlandığı kaydedildi.
 
Sezonun ilk yarısında fibula kemiği kırılan ve tedavisine devam edilen  Oğuz Kağan Güçtekin'in 2 ile 4 hafta arasında takımla çalışmalara başlamasının  beklendiği aktarıldı.
 
Bu sezon hiçbir resmi maçta forma giyemeyen Tolga Ciğerci'nin ise  tedavisinin sürdüğü, oyuncunun spesifik çalışmalarına devam ettiği ifade edildi.

Etiketler:
Tüm Fikstür