Fikret Orman yönetimi değiştiriyor!

Beşiktaş’ta 15 Mayıs’ta yapılacak kongre öncesinde başkan Fikret Orman yönetimini değiştirme kararı aldı. Fikret Orman’ın listesinde sürpriz isimler var…

22 Nisan 2016 Cuma - 8:31

Şampiyonluk yolunda son 5 maçı kalan Beşiktaş’ta bir yandan da seçim telaşı var… Başkan Fikret Orman, 15 Mayıs’ta yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi liste çalışmaları yapıyor. Mevcut yönetimi büyük ölçüde değiştirmeyi planlayan Başkan, sil baştan bir ekip kuracak.

EN GÜÇLÜ EKİP

Kulüp tarihindeki en rahat geçmesi beklenen seçimde, Orman’a karşı tek rakip Rüzgar Sağanak. Ancak eski kulüp personeli olan Sağanak adaylığı için gereken 250 imzayı henüz toplayabilmiş değil. Fikret Orman, seçime oldukça güçlü bir liste ile girmeye hazırlanıyor. Bu doğrultuda oldukça güçlü isimlerle temasta olan Başkan, ilk olarak geçen dönem aday olan Serdal Adalı ile görüştü. Adalı teklifi kabul ederse, futbol şubesi komple kendisine teslim edilecek.

HÜSNÜ GÜRELİ, METE DÜREN…

Orman’ın diğer hedefi de işadamı Ethem Sancak. Vodafone Arena’daki en pahalı localardan birini satın alan Sancak, yönetime girmek için ikna edilmeye çalışılıyor. Siyah-Beyazlı kulübün patronu aynı zamanda Tamer Kıran, Hüsnü Güreli, Mete Düren gibi camianın önemli isimlerini de ekibine almayı düşünüyor. Orman’ın mevcut yönetimden sadece Ahmet Nur Çebi ve Umut Güner ile devam etmesine kesin gözle bakılırken, diğer idarecilerin durumu şöyle:

1-DEVAM EDECEKLER

Ahmet Nur Çebi

Umut Güner

2- BELiRSiZLER

Erdal Torunoğulları

Ahmet Ürkmezgil

Metin Albayrak

Yalçın Yılmaz

Emre Kocadağ

Hakan Özköse

Erdal Karacan

3 – LiSTEDE KESiN OLMAYACAKLAR

Mete Vardar

Ahmet Kavalcı

Deniz Atalay

Sami Esen

Faik Akdil

Berkan Gocay

(Fanatik)

Etiketler: Beşiktaş Süper Lig
Tüm Fikstür