G.Saraylı oyuncu kariyerini sonlandırdı!

Galatasaray Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Nihan Güneyligil, aktif sporculuk kariyerini sonlandırdığını açıkladı.

02 Mayıs 2017 Salı - 22:22

Sarı-kırmızılı takımda kaptanlığın yanı sıra sportif menajer görevini  de üstlenen Nihan, Vestel Venus Sultanlar Ligi play-off finalinde Fenerbahçe'ye  şampiyonluğu kaybetikleri maçın ardından basın mensuplarına açıklamada bulundu.
 
Galatasaray'ın uzun bir aradan sonra ligde final oynadığını anlatan 35  yaşındaki voleybolcu, "Finalde oynama şansı elde ettikleri için bütün  arkadaşlarım ve teknik ekiple büyük gurur duyuyorum. Hepsini tebrik ediyorum.  Bugün finali kaybetmiş olabiliriz ama inanın ki çok şey kazandık. Galatasaray'ın  'biz de buradayız' dediği yıl oldu. Bunu yapmak için yola çıkmıştık. Yolun  sonunda gümüş madalyaya sahip olduğumuz için çok mutluyum." diye konuştu.
 
Fenerbahçe maçıyla aktif sporculuk kariyerini bitirdiğini aktaran  Nihan, şunları kaydetti:
 
"Bu senenin benim için manevi değeri biraz daha fazlaydı. An  itibarıyla aktif sporculuk kariyerimi bitirmiş durumdayım. Formasını terlettiğim  güzide kulüple, rakibimiz Fenerbahçe ile oynamak benim için ayrı bir mutluluk ve  gururdu. Elbette ki kaybettiğimiz için mutlu değilim ama kariyerime  Galatasaray'da gümüş madalya eklediğim için çok mutluyum. Bugüne kadar bana  katlanan ve üzerimde emeği olan başta ailem olmak üzere herkese yürek dolusu  teşekkürlerimi iletiyorum. Ben her zaman herkesten bir şeyler öğrenmek için yola  çıkan bir insan oldum. Benimle bu yolda bugüne kadar yürüyen bütün arkadaşlarıma  ve kardeşlerime sevgiler diliyor, başarılarının daim olmasını istiyorum. Artık  benden bu kadar."
 
  
 

Tüm Fikstür