Galatasaray'a yeni isim sponsoru!

Galatasaray, kadın voleybol takımının isim sponsorluğu için HDI Sigorta ile anlaşma sağladı.

07 Kasım 2018 Çarşamba - 15:47

 Türk Telekom Stadı'nda düzenlenen anlaşmanın imza törenine,  Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke ile HDI Sigorta Genel Müdürü  Ahmet Ceyhan Hancıoğlu katıldı.
 
Törende konuşan Okan Böke, HDI Sigorta ile yaptıkları anlaşmanın bir  yıllık olduğunu belirterek, "Galatasaray oynadığı her alanda iddalı bir takım  olmak istediği için sponsorluğun hem maddi hem de manevi değeri son derece  yüksek. Taraftarın bize verdiği desteğe layık olmaya çalışacağız. Takımımız iyi  çalışıyor. Bu sezonu da başarılı bir şekilde bitireceğimize inanıyorum." diye  konuştu.
 
Okan Böke, bu sezon hem erkek hem de kadınlarda mücadele ettikleri CEV  Kupası'nda şampiyonluk hedeflediklerini de sözlerine ekledi.
 
HDI Sigorta Genel Müdürü Ahmet Ceyhan da Galatasaray ile iş birliği  yapmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirerek, "Biz geride kalan iki sezonda  erkek takımına sponsorluk yaptık. Bu sene kadın voleybol takımına destek olmamız  istendi. Türk sporuna destek vermek gibi bir misyonumuz var. Çok keyifli ve  verimli giden bir iş birliğimiz var. İnşallah iş birliğimiz daha uzun yıllar  devam edecek." ifadelerini kullandı.
 
Bu arada sponsorluk anlaşmasının maliyetinin bir milyon 700 bin lira olduğu belirtildi.
 
  
 

Etiketler:
Tüm Fikstür