Galatasaray'da Maicon şoku!

Lisansı askıya alınan Brezilyalı, gelen teklifleri reddetti. Maicon’un 6 milyon euro olarak belirlenen bonservisten pay istediği belirtildi.

02 Şubat 2019 Cumartesi - 10:07

Galatasaray’da Luyindama’nın ardından yabancı sayısının 15’e çıkmasıyla lisansı askıya alınan Maicon gitmemekte direniyor.
 
Sarı-kırmızılı takımda ligin ikinci yarısında forma giyemeyecek olan Brezilyalı futbolcu kendisine gelen teklifleri değerlendirme için isteksiz hareket ediyor. Galatasaray ile 2.5 sene daha sözleşmesi bulunan ve senelik 2.2 milyon euro kazanan Brezilyalı stoperin bu tavrı ise rahatsızlık yarattı.
 
Maicon’a boşu boşuna ödeme yapmak istemeyen sarı-kırmızılılar, bu yüzden Çin, Japonya ve Brezilya gibi transferin açık olduğu ülkelere oyuncunun gitmesini umut ediyor.
 
Galatasaray Maicon için 6 milyon euroluk bonservis belirlerken, oyuncunun gönderilmek istenmesini koz olarak kullandığı ve bonservisinden pay istediği bildirildi. Çin ve Japonya’dan bazı teklifler alan Sambacı, teklifleri yeterli bulmayarak reddetti.
 
Maicon, kısa süre önce yakın çevresine, transferi konusunda, “Başımı döndürecek bir teklif almadım. Böyle bir teklif gelirse o zaman ayrılabirim” demişti. 
 
(Milliyet)
 

Etiketler:
Tüm Fikstür