Galatasaray'da Marcao şoku!

Galatasaray yaptığı resmi açıklamayla Marcao'da ikinci derece iç yan bağ hasarı açıkladı. Yıldız oyuncunun 4-6 hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor.

04 Haziran 2020 Perşembe - 21:56 | Son Güncelleme : 04 06 2020 - 21:57

Luyindama'nın sakatlığıyla darbe alan Galatasaray savunmasına bir kötü haber Marcao'dan geldi.Sarı-kırmızılı kulüp resmi siteden yaptığı açıklamayla Marcao'da a ikinci derece iç yan bağ hasarı tespit edildiğini duyurdu.
 
Galatasaray'ın açıklama şu şekilde; Oyuncumuz Marcao Teixeira’nın dün yapılan antrenman sırasında girdiği bir ikili mücadele sonrası, sol iç yan bağlarında esneme olmuştur.Sponsor hastanelerimizden Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde yapılan MR tetkiklerinin ardından oyuncumuzda ikinci derece iç yan bağ hasarı tespit edilmiştir.Oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.
 
4-6 hafta sahalardan uzak kalacak
 
Galatasaray’da 4-6 hafta arasında sahalardan uzak kalacak olan Marcao’nun yokluğunda Fatih Terim’in A planı Donk-Ahmet Çalık olacak. 17 yaşındaki Emin Bayram ise kulübede yer alacak.Luyindama’dan sonra Marcao’nun yokluğu teknik kadronun keyiflerini kaçırdı.Savunmadaki çifte sakatlık haberiyle sıkıntıya giren Fatih Terim, Mariano ve Lemina gibi isimleri stopere çekebilir

Etiketler:
Tüm Fikstür