Galatasaray'ın zorlu fikstürü

Ligde işler iyi gitmiyor, Avrupa’da hayal kırıklığı yaşıyor. Üstelik daha da zorlu günler bekliyor. Galatasaray’ın hem Milli ara öncesi hem de sonrasında sezonun en formda takımlarına karşı çok kritik sınavları var.

29 Ekim 2019 Salı - 7:12 | Son Güncelleme : 29 10 2019 - 7:57

Haftayı Beşiktaş yenilgisiyle kapatarak lig yarışında ciddi bir yara alan Aslan’ı, daha da zorlu günler bekliyor. Hem Türkiye’de hem de Avrupa’da hayal kırıklığı yaşayan Galatasaray’ın önünde, sezonun formda ekiplerine karşı çok kritik sınavları var. Üst üste Rizespor, Real Madrid ve Gaziantep maçlarıyla milli araya girecek olan Sarı-Kırmızılılar, ardından Başakşehir, Brugge, Trabzonspor, Alanyaspor ve PSG gibi, takımın iki kulvardaki kaderini belirleyecek rakiplerle mücadele edecek.
 
Bu periyot bir anlamda Galatasaray açısından ‘tamam ya da devam’ anlamına geliyor. Eğer Galatasaray bu 8 maçta yoluna büyük kayıplar yaşamadan devam ederse; ligde son üç sınavını Ankaragücü, Göztepe ve Antalyaspor gibi nispeten formsuz ekiplere karşı verecek ve yeniden toparlanma şansı bulabilir.
 
 
TARİH TAKIM
1 KASIM RİZESPOR
6 KASIM REAL MADRID (D)
9 KASIM GAZİANTEPSPOR (D)
22 KASIM BAŞAKŞEHİR
26 KASIM BRUGGE
1 ARALIK TRABZONSPOR (D)
7 ARALIK ALANYASPOR
11 ARALIK PSG (D)
14 ARALIK ANKARAGÜCÜ
21 ARALIK GÖZTEPE (D)
28 ARALIK ANTALYASPOR
 

Etiketler:
Tüm Fikstür