Garry Rodrigues 10 milyona yolcu!

Galatasaray ile Al İttihad arasındaki Rodrigues pazarlığı kıran kırana sürüyor. Sarı-kırmızılılar, 8 milyon euroluk teklife, 12 milyon euroluk taleple cevap vermişti. Tarafların 10 milyona söz kesmesi bekleniyor.

02 Ocak 2019 Çarşamba - 7:45

Garry Rodrigues, Galatasaray’dan ayrılmaya hazırlanıyor... Suudi Arabistan temsilcisi Al İttihad, sarı-kırmızılı kulübün kapısını 8 milyon euroluk teklifle çalmıştı. Galatasaray cephesi ise 12 milyon euroluk bir taleple cevap verdi. Araplar bu isteğe de gayet sıcak yaklaşıyor. Yeşil Burun Adalı futbolcuyla her konuda anlaşan Al İttihad’ın, 10 milyon euro seviyesinde bir rakamla tekrar devreye gireceği iddia ediliyor. Galatasaray Yönetimi, teknik patron Fatih Terim’in de onayını alarak, bu teklifi kabul etmeye hazırlanıyor.
 
Yerine Onyekuru oynayacak
 
Eğer 10 milyon euroluk anlaşma gerçekleşirse, ara transfer çalışmalarını sürdüren sarı kırmızılıların eli bir hayli rahatlayacak. UEFA ile imzalanan Finansal Fair Play anlaşması nedeniyle, sattığı oyuncu bedeli kadar transfer yapabilen Galatasaray, Rodrigues’ten gelmesi beklenen paranın tamamını takviyeler için kullanacak. Fatih hocanın da, Rodrigues’in yerine sol kanatta Henry Onyekuru’yu düzenli olarak oynatmayı düşündüğü gelen haberler arasında.
 
(Fanatik)

Etiketler:
Tüm Fikstür