Gaston Campi'de sorun yok!

Trabzonspor'un her konuda anlaşma sağladığı ve Trabzon'a davet ettiği Gaston Campi’nin henüz Türkiye’ye gelmemesi kafaları karıştırmıştı. Ancak tecrübeli oyuncunun özel işleri nedeniyle Trabzon’a gelemediği, transferinde herhangi bir sorunun olmadığı öğrenildi.

12 Temmuz 2019 Cuma - 8:26

Karadeniz ekibinin stoper bölgesi için anlaşmaya vardığı Gaston Campi’nin bir türlü Trabzon’a gelmemesi kafaları karıştırdı. Ancak Arjantinli oyuncunun transferinde bir sorun olmadığına ve başarılı futbolcunun önümüzdeki günlerde Türkiye’ye geleceği bilgisine ulaşıldı.
 
Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre; 28 yaşındaki savunmacının özel işleri nedeniyle Trabzon’a gelemediği, transferinde herhangi bir problemin olmadığı öğrenildi.
 
En kısa zamanda geliyor
 
Fırtına, tecrübeli oyuncunun satın alma opsiyonu ile kiralanması için Arjantin temsilcisi Estudiantes ile kesin anlaşmaya vardı. Ahmet Ağaoğlu ve kurmayları, Campi’yle de her türlü konuda el sıkıştı. Deneyimli futbolcunun, en kısa zamanda Trabzon’a gelerek, sağlık kontrollerinden geçeceği ve kendisini resmi olarak bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imzayı atacağı kaydedildi.
 
(Fanatik)

Etiketler:
Tüm Fikstür