Gaziantepspor'da olağanüstü genel kurul ertelendi

TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor'da, olağanüstü genel kurul ertelendi.

30 Temmuz 2017 Pazar - 18:45

Gaziantep Kalyon Arena'daki kongreye, başkan adayları Hasan Şahin ve  Mutlu Özpineci ile bazı delegeler katıldı. Yeterli çoğunluk sağlanamayınca  ertelenen genel kurul, 6 Ağustos'ta yapılacak.
 
Özpineci, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Gaziantepspor'un  sahipsiz kalmaması için adaylığını açıkladığını söyledi.
 
Her iki adayın da niyetinin aynı olduğunu aktaran Özpineci,  "Taraftarın birleşmesiyle ilgili kararı konuşuruz. Öyle bir gereklilik olursa  bizim açımızdan sorun değil. Bizim amacımız kongreyi Gaziantep'e yakışır bir  şekilde yapmaktı. Bugün çoğunluğu sağlayamasak bile Gaziantepspor'a nasıl sahip  çıkıldığını göstermiş olduk. Bu durum Gaziantepspor'un yönünü değiştirecektir."  ifadelerini kullandı.
 
Hasan Şahin ise oyuncuların satılmasına tepki göstererek, "Oyuncuların  satılması, yapılan en büyük komplolardan birisidir. Bunu hepimiz biliyoruz.  Gaziantep için bir saat değil, bir dakika bile çok önemlidir." diye konuştu.
 
Öte yandan,  kongrede taraftarlar ile mevcut yönetim arasında kısa  süre gerginlik yaşandı. Gerginlik, yöneticilerin salondan ayrılmasıyla sona  erdi.
 

Tüm Fikstür