Gençlerbirliği, Ankara Festivali'nde

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, futbolcular ve teknik heyet, kırmızı-siyahlı kulübün Uluslararası Büyük Ankara Festivali'nde açtığı standı ziyaret etti.

02 Ağustos 2017 Çarşamba - 21:32

Başkent kulübünün organize ettiği etkinlikte standı ziyaret edenlerle  bir araya gelen kırmızı-siyahlı kulübün başkanı Cavcav ve yöneticiler, alt yapıda  forma giyen kalecilerin koruduğu kaleye penaltı atışı kullandı.
 
Teknik direktör Ümit Özat, Gençlerbirliği'ne imza attığı günü yeniden  yaşadı. Geçen sezonun ilk devresinde yapılan imza törenindeki fotoğrafta İlhan  Cavcav'ın yanında yer alan ancak bu sefer temsili fotoğraf çektiren Özat'ın,  duygulandığı görüldü.
 
Gökçek stat konusunda devrede
 
Başkent ekibinin standını ziyaret eden Ankara Büyükşehir Belediye  Başkanı Melih Gökçek, bir süre Murat Cavcav ile sohbet etti.
 
İkili arasındaki görüşmede Cavcav, Eryaman'daki stat inşası tamamlana  kadar Gençlerbirliği'nin maçlarını 19 Mayıs Stadı'nda oynamaya devam etmesi  yönünde istekte bulundu. Gökçek de bunun üzerine Spor Genel Müdürü Mehmet  Baykan'ı telefonla arayarak başkent ekibinin isteğini iletti ve  kırmızı-siyahlıların mağdur edilmemesi yönünde ricada bulundu. Başkan Gökçek,  stanttan ayrılarak festival alanındaki gezisine devam etti.
 
Üç bölümlü stant
 
Gençlerbirliği standını ziyaret eden konuklar için 3 ayrı bölüm  bulunuyor. Katılımcılar, birinci kısımda İlhan Cavcav ile sözleşme imzalarken,  ikinci aşamada Gençlerbirliği formasıyla, üçüncü bölümde ise takım posterinde  fotoğraflar çektirebiliyor.
 
Gönüllüler, çektirdikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaştıklarında  penaltı atışları yapmaya hak kazanıyor. Penaltı atışlarında başarılı olan  katılımcılara çeşitli hediyeler de veriliyor. Futbolseverler, Gençlerbirliği'nin  standını festivalin sona ereceği 6 Ağustos Pazar gününe kadar ziyaret edebilecek.
 
  
 

Tüm Fikstür