Giresunspor'dan Hüseyin Kalpar hamlesi!

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un kulüp başkanı Mustafa Bozbağ, "Şu ana kadar sadece teknik direktör Hüseyin Kalpar ile görüştüm, Hüseyin hoca ile yarım saat süren bir telefon görüşmesi yaptım." dedi.

AA 03 Ekim 2018 Çarşamba - 16:37

Bozbağ, Atatürk Meydanı'ndaki ofisinde düzenlediği basın  toplantısında, yaptıkları görüşme sonrası yolları ayırdıklarını teknik direktör  Metin Diyadin ve ekibine şu ana kadar verdiği hizmetlerden doyalı teşekkür etti.
 
Metin Diyadin ile 1,5 yıl çalıştıklarını ifade eden Bozbağ, bundan  sonraki mesleki yaşamında Diyadin'e başarılar diledi.
 
Bozbağ, ülkenin çok sıkıntılı günlerden geçtiğine dikkati çekerek, şöyle devam etti:
 
"Bu durumda bir sponsorluk olmadan kulüp yönetmeye çalışıyoruz.  Alınacak hoca her şeyden önce Giresunspor'un şartlarına, mali yapısına uyacak, en  önemli hedefimiz bu. Yarın sabah da teknik direktör ile anlaşırız ama sakın  yanlış anlaşılmasın, 8 aylığına bir teknik direktöre Mustafa Bozbağ 2 milyon lira  vermez."
 
Şartlar uyduğu takdirde en kısa sürede bir teknik direktörle  anlaşacaklarını belirten Bozbağ, "Şu ana kadar sadece teknik direktör Hüseyin  Kalpar ile görüştüm, Hüseyin hoca ile yarım saat süren bir telefon görüşmesi  yaptım. Onun dışında yazılan çizilen hiçbir teknik adamla hiçbir görüşme  yapmadım." ifadelerini kullandı.
 
Bozbağ, bir gazetecinin "Hüseyin hoca ile görüşmeniz nasıl geçti?"  sorusuna, "Yani Hüseyin hoca ile maddiyata takıldık. Hüseyin hocaya biz bir fiyat  verdik, o da düşünüyor, bu arada arayışlarımız devam ediyor. Sosyal medyada İrfan  Buz ile görüştüğümüz yazılmış, ben İrfan hocayı çok severim, şu süreçte temasa  geçmedim." cevabını verdi.
 
Başka bir gazetecinin "Adanaspor oyuncusu Hakan Barış'ın geçen hafta  oynanan maç sonunda yaptığı bazı hareketleri nasıl değerlendiriyorsunuz?"  sorusunu Bozbağ, şöyle yanıtladı:
 
"Ben Hakan Barış'ın yanına gittiğimde şahsıma küfür etti. Hakan Barış  bitmiş halde gelmişti Giresunspor'a, bitmiş halde de gitti, yaklaşık 40-50 bin  lira para verdik o çocuğa. Sen gol atabilirsin, Giresunspor ilk kez de  yenilmiyor, bir insanın ahlakı benim için daha fazla önemlidir. Onun için Hakan  Barış'ın bundan sonraki futbol yaşamını hep beraber göreceğiz."
 

Etiketler:
Tüm Fikstür