08 Ekim 2018 Pazartesi


ŞENOL hoca diyor ki “elit teknik direktörler seminerine katıldım ama sizlerden kimse yoktu.” Hocam seni oraya götüren Beşiktaş, bunun bilincine varmalısın önce. Beşiktaş teknik direktörü olmasan seni kimse oralara çağırmaz ve davet etmezdi. O senin böbürlendiğin seminerlere Fatih Terim yıllar önce davet almış ve teknik direktörlere ders vermişti.  
 
SEN haber yapılmamasına dikkat çekeceğine kendi konsantrasyonuna bak hocam. Elindeki takım Spor Toto Süper Lig’in en geniş ve kaliteli kadrosu ama sen A milli takım sevdası yüzünden Beşiktaş’ın puan kayıplarına önem vermiyorsun. Hocanın, Beşiktaş ile işi bitmiş. Daha doğrusu hoca Beşiktaş ile olan işini kafasında bitirmiş.
 
İŞİ ÇOKTAN BİTİRMİŞ
 
KONYA maçı öncesinde hatta sezon öncesinde bu sütunlardan yazmış, TV ve Radyo programlarında, dijital medyada defalarca söylemiştim. Hoca işi bitirmiş. Beşiktaş bitmeden hoca ile yolları ayırmalı! G.Saray forvetsiz, F.Bahçe tarihinin en kötü sezonunu geçiriyor ama Beşiktaş’ın haline bak! Bu fırsatı kaçıran teknik direktör benim için Türkiye’nin en iyi teknik direktörü olamaz hocam, kusura bakma!