Golf tutkunları, Limak Kemer Golf Cup’ta buluştu

Türkiye’nin lider gruplarından Limak Holding tarafından golf sporuna destek olmak ve gelişimini sağlamak amacıyla düzenlenen “Limak Kemer Golf Cup” heyecanı, Kemer Country Club’da golf severleri bir araya getirdi. 25-27 Ekim arasında gerçekleştirilen turnuvaya, iş ve sanat dünyası yoğun ilgi gösterdi.

28 Ekim 2019 Pazartesi - 9:32

Türkiye ekonomisine katkılarının yanı sıra spor ve sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Limak Holding, golf sporuna verdiği desteği, “Limak Kemer Golf Cup” ile sürdürüyor. İstanbul Kemer Country Club’da düzenlenen turnuvaya, iş insanı ve golf tutkunu 280 kişi katıldı.
 
Golf heyecanı bu kez İstanbul’a taşındı
 
Geçtiğimiz Eylül ayında üçüncüsü düzenlenen Limak Bodrum Golf Cup’ın ardından, golf heyecanı bu kez İstanbul’a taşındı. Turnuvada, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir’in  yanı sıra Cemal Kalyoncu, Yıldırım Demirören, Fikret Öztürk, Hakan Çarmıklı ve Erdem Kıramer gibi iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri de yer aldı.
 
Limak Kemer Golf Cup 2019; toplam 14 kategoride düzenlendi. Geniş bir katılımla düzenlenen ve büyük ilgi gören turnuvanın sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren yarışmacılar ödüllerini teslim aldı.
 
Men's Cat A  Winner Nasut Akosman
Men's Cat  B Winner Adem Karataş
 
Men's Cat  C Winner Hasan Koç
 
Ladies Cat A  Winner Nükhet Sebükcebe
 
Ladies Cat B Winner Eun Jeung Kang
 
Junior 18 Holes  Winner Şaran Düren
 
Junior  Academy Course Cat A  Winner Timur Cihantimur
 
 Junior  Academy Course Cat B  Winner Defne Kösoğlu
 
Ladies Longest Drive Ayşen Erdoğan
 
Men's  Longest Drive Selçuk Çetin
 
Ladies  Nearest To The Pin Cansen Symes
 
Men's  Nearest To The Pin Şinasi Numan
 
Ladies  Gross Hyun Young Shim
 
Men’s Gross Ali Nuri Türker
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür