Gomis: Devamı gelecek!

İlk 4 haftada attığı 5 golle Aslan’a hayat veren Bafetimbi Gomis’in durmaya niyeti yok. Fransız yıldız, hocası Tudor’la yaptığı görüşmede Kasımpaşa maçıyla beraber gollerine devam edeceğini ve mutlaka kazanacaklarını söyledi.

13 Eylül 2017 Çarşamba - 9:00

Cim Bom’un sigortası Gomis... Ligin ilk 4 haftasında attığı 5 golle Cim Bom’a adeta hayat veren Fransız yıldız, krallık yarışında da hayli iddialı. Hocası Igor Tudor’la yaptığı görüşmede Kasımpaşa maçıyla beraber gollerine devam edeceğini anlatan 32 yaşındaki futbolcu, bu karşılaşmayı mutlaka kazanacaklarını, bunun için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi. Ekstra çalışmalara da devam eden Gomis, her idman öncesi denge ve güç programı üzerinde dururken, antrenman sonrası da gol çalışmaları için mesai harcıyor.
 
Tek hayali milli takım 
 
Yavaş yavaş kariyerinin son günlerine doğru ilerleyen Gomis’in en büyük hayali ise Fransa Milli Takımı’na geri dönmek. Daha önce ülkesinin formasını 12 kez giyen tecrübeli oyuncu, milli takım kadrosunda yer alan formsuz Giroud’nun yerine aday kadroya dahil olmak istiyor.

Tüm Fikstür