Göztepeli futbolcular hedef büyüttü

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin golcü oyuncusu Demba Ba, "Bütün maçları kazanmak ve toplayabileceğimiz en fazla puanı toplamak için her şeyi yapacağız." dedi.

14 Mart 2018 Çarşamba - 19:09

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin golcü  oyuncusu Demba Ba, "Bütün maçları kazanmak ve toplayabileceğimiz en fazla puanı  toplamak için her şeyi yapacağız." dedi.
 
Demba Ba, Adnan Süvari Tesisleri'ndeki antrenman öncesi gazetecilere  yaptığı açıklamada, Göztepe'ye kısa sürede uyum sağladığını, bundan dolayı da  kendisine yardımcı olan kulübe, taraftarlara ve takım arkadaşlarına teşekkür  etti.
 
Sahalara dönüşü nedeniyle istekli olduğunu belirten Demba Ba, şöyle  konuştu:
 
"Şu anda kendimde, kalbimde bu isteği taşıyorum ve bunu en iyi şekilde  göstermek istiyorum. Ne zaman bana şans verilirse her maç her şeyimi vermek  istiyorum. Benim gibi bir oyuncunun transfer edilme nedeni gol atması, takıma  katkı sağlaması. Ben sahada olduğum her anı Allah'ın bir lütfu olarak görüyorum  ve takıma en iyi şekilde katkı vermeye çalışıyorum."
 
Demba Ba, lige yeni çıkan Göztepe'yi gösterdiği performans nedeniyle  tebrik etmek gerektiğine işaret etti.
 
Takımın iyi bir performans ortaya koyduğunu dile getiren Demba Ba, "Şu  anda ilk hedefimiz ligde kalmayı tutturmuş durumdayız. Takımın bu performansı  gerçekten takdire şayan. Önümüzdeki maçlara da çok iyi şekilde hazırlanacağız.  Bütün maçları kazanmak ve toplayabileceğimiz en fazla puanı toplamak için her  şeyi yapacağız." ifadelerini kullandı.
 
Süper Lig'de şampiyonluk yarışının sorulması üzerine Demba Ba,  "Gerçekten çok çetin bir yarış var ama Beşiktaş'ın avantajlı olduğunu  düşünüyorum. Dediğim gibi çok çetin geçecek." dedi.
 
Göztepeli futbolcu Halil Akbunar da takım olarak iyi bir durumda  olduklarını, kendisinin de Antalyaspor karşısında iyi bir performans ortaya  koyduğunu söyledi.
 
Milli formayı giymenin herkesin hayali olduğunu dile getiren Halil  Akbunar, "Milli takıma gitmek için elimden geleni yapıyorum, çalışıyorum. Güzel  de gidiyor, inşallah olur. Kalan haftalarda hedefimiz Avrupa kupaları." diye  konuştu.
 
 Tanju Kayhan da sezona iyi başladıklarını ve bu başlangıcı  sürdürdüklerini belirterek, "İnşallah Avrupa'ya da gideceğiz." şeklinde konuştu.
 
  
 

Tüm Fikstür