Güray Vural: "Yuvaya dönüş yaptım. Çok mutluyum"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Akhisarspor'un orta saha oyuncusu Güray Vural, evi olarak gördüğü eski takımına döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi.

09 Temmuz 2018 Pazartesi - 12:19

Kayserispor'dan "evim" dediği eski takımı Akhisarspor'a transfer olan  orta saha oyuncusu Güray Vural, takımının Erzurum kampında yeni sezon hedeflerini  AA muhabirine anlattı.
 
Akhisarspor'da yaklaşık 4 yıl kaldığı için kulübü "evi" olarak  nitelendirdiğini ve tekrardan "evi"ne dönmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden  Güray, "Buradan gittikten sonra takımdaki arkadaşlarla, kulüp başkanıyla sürekli  görüşüyordum. Burayla hala bağım vardı ve yuvaya dönüş yaptım. Bu yüzden çok  mutluyum çünkü sevdiğim huzurlu bir yerdeyim. Kampa başladık ve çok yoğun  çalışıyoruz. En iyi şekilde çalışıp, lige en iyi şekilde girmek önemli, bunun  için de çalışıyoruz." diye konuştu.
 
"Güzel bir sezon geçirmek istiyorum"
 
Güray, orta saha oyuncusu olduğunu hatırlatarak, önde oynadığı zaman  gol yollarında takıma nasıl katkı sunduğunun bilindiğini belirtti.
 
Gol ve asistlerine devam etmek istediğini aktaran Güray Vural, "Lige  iyi başlayıp güzel bir sezon geçirmek istiyorum. Zaten performansımı ortaya  koyarsam, takım adına da faydalı olacaktır. Hocam nerede görev verirse en iyi  şekilde değerlendirmeye çalışacağım." ifadelerini kullandı.
 
Güray, takım olarak lige çok iyi başlayacaklarına inandıklarını ve  başarı için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.
 
 
 
 
 
 

Etiketler:
Tüm Fikstür