Hamza Yerlikaya, 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

AA 31 Aralık 2018 Pazartesi - 10:24

Hamza Yerlikaya, bakanlık binasındaki makamında, AA foto muhabirleri  tarafından yurt içinde ve yurt dışında çekilen fotoğrafları inceledi ve haber,  yaşam ve spor kategorilerinde beğendiği fotoğraflara oy verdi.
 
Haber kategorisinde Kayhan Özer'in "Seçim zaferi" fotoğrafını seçen  Yerlikaya, yaşam kategorisinde tercihini İlhami Çetin'in "Ali dede ve kedisi"  başlıklı fotoğrafından yana kullandı. Yerlikaya'nın spor kategorisindeki tercihi  ise Burak Akbulut'un "Karatenin sultanları" isimli fotoğrafı oldu.
 
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Anadolu Ajansı foto  muhabirlerinin her yıl olduğu gibi bu sene de çok başarılı karelere imza attığını  söyledi.
 
Fotoğrafların her birinin ayrı bir hikayeye sahip olduğunu ve seçmekte  zorlandığını dile getiren Yerlikaya, "Her bir fotoğrafta ayrı bir emek, ayrı bir  yaşanmışlık var. AA muhabirleri ve foto muhabirleri, her alanda olduğu gibi  sporda da önemli destekler sağlıyor. Hepsinin eline, emeğine sağlık." diye  konuştu.
 

Etiketler:
Tüm Fikstür